Alleen wie vóór 1 januari 2027 met pensioen kan gaan, blijft al zijn gegevens zien. Voor de anderen verkiest de Federale Pensioendienst de leegte boven de onnauwkeurigheid.
Wat toegankelijk blijft:
Een informatieve pagina met de titel "Wat betekent de hervorming voor mij?" is vanaf vandaag ook beschikbaar op het platform.
De geleidelijke terugkeer van de functionaliteiten strekt zich uit tot eind 2027. Dit is de huidige planning:
Eén advies dringt zich op: probeer de impact van de hervorming niet alleen in te schatten door de loopbaangegevens die momenteel zichtbaar zijn op het platform te ontcijferen. Neem gerust contact met ons op als u dat wenst. Die gegevens weerspiegelen de geldende wetgeving, niet de nieuwe regels. De vandaag weergegeven gewerkte dagen komen niet noodzakelijk overeen met de dagen die morgen in aanmerking worden genomen. Mypension.be zal op dit punt pas betrouwbaar zijn wanneer de nieuwe berekeningsmodules geïntegreerd en getest zijn.
Op zicht navigeren is geen optie als uw pensioen op het spel staat. Terwijl mypension.be zijn berekeningsmodules herbouwt, zijn de Fediplus-experts al volledig bijgewerkt. Met meer dan 40 jaar expertise in pensioenrecht helpen zij u de huidige onzekerheid om te zetten in een concreet actieplan, ongeacht uw statuut.
U komt met vragen. U vertrekt met zekerheid.